آموزش اصول سرمایه گذاری به کودکان و نوجوانان( آموزش شیوه های پس انداز،سرمایه گذاری و کسب درآمد از سنین پایین)

110,000 تومان

موجود

*

نویسنده:  دیلن ردلینگ
مترجم: ایراندخت صالح نسب
ویراستار: مهری تقی پور- مهدی محمودی
شابک: 978-622-94576-6-5
سال ونوبت چاپ: اول 1402

کتاب آموزش اصول سرمایه گذاری به کودکان ونوجوانان نوشته ی دیلن ردلینگ وترجمه ایراندوخت صالح نسب از انتشارات فصل اندیشه منتشر شد.

اگر شما به پول ، چگونگی پس انداز کردن، سرمایه گذاری و بیشتر شدن آن علاقمند هستید،پس این کتاب متعلق به شماست. در کتاب آموزش اصول سرمایه گذاری به کودکان و نوجوانان شما نحوه ی کسب در آمد، پس انداز کردن و سرمایه گذاری آن را یاد خواهید گرفت.
شما به مفهوم ریسک کردن و درآمدهای ناشی از آن آشنا خواهید شد و دلیل موفقیت های برخی سرمایه گذاری ها را نسبت به برخی دیگر تشخیص خواهید داد،همچنین، ما در ارتباط با مفهوم سهام، اوراق قرضه ونحوه ی سرمایه گذاری از طریق آنها و چگونگی ناثیرشان در ثروت آفرینی برای شما صحبت خواهیم کرد.در انتها شما با آنچه یاد گرفته اید می توانید منابع درآمد خود را تنوع ببخشید و بدون محدودیت پول زیادی به  دست آورید.

در این مسیر شما،با « پول دو چهره » آشنا می شوید:آقای دارایی و خانم سرمایه گذاری. آقای دارایی بدن خود را با آخرین پولی که به دست آورده است کش میدهد تا زیاد شود.خانم سرمایه گذاری با بررسی های مختلف حدس می زند و سکه ها، جواهرات و فلزات گران بها را زیاد می کند. این پول دو چهره واقعیت های تاریخی و پشت صحنه ی داستان های اقتصادی خیلی از مفاهیم را با بازی های جذاب، آزمون ها و بیان ویژگی های خوب سرمایه گذاران مشهور توضیح می دهد و تفکر شما را راهنمایی می کند.

فهرست:

  1. پس  انداز کردن پول
  2. مقدمه ای بر سرمایه گذاری
  3. ریسک کمتر، درآمد و سود کمتر
  4. ریسک بیشتر، درآمد و سود بیشتر
  5. تنوع بخشیدن به سرمایه گذاری ها
  6. افزایش و رشد پول
بررسی خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی

هنوز نقد و بررسی ثبت نشده است.

دسته‌بندی کتاب‌ها

اصول سرمایه گذاری به کودکان و نوجوانان

آموزش اصول سرمایه گذاری به کودکان و نوجوانان( آموزش شیوه های پس انداز،سرمایه گذاری و کسب درآمد از سنین پایین)