کتاب مهارت های اجتماعی کودکان(فعالیت های برای کودکان)

125,000 تومان

موجود

نویسنده: ناتاشا دنیلز

مترجم: محمد رضا حبیبی

ویراستار: مهری تقی پور

صفحه آرا: زهرا  لطفی

تعداد صفحات:177 صفحه

کتاب مهارت های اجتماعی نوشته ی ناتاشا دنلیز وترجمه محمدرضا حبیبی ازانتشارات فصل اندیشه منتشر شد.

بایدها و نباید های دوست یابی و حفظ آنها کدام هستند؟نشانه ها وعلایم زبان بدن را چگونه رمزگشایی می کنید ؟ چه باید کرد تا گفتگویمان ادامه دار باشد ؟

  1. یادگیری این مهارت به مانند جدول ضرب ،طبیعی اتفاق نمی افتد و هر کودکی باید آنها را بیاموزد، خوشبختانه این کتاب با معرفی 50 گونه فعالیت و اقدام چشمگیر در این زمینه، فراگیری این مهارت را به روندی سرشار از لذت تبدیل کرده است. کتاب حاضر اعتماد به نفس را در کودک به اندازه ای افزایش می دهد که او را قادر می سازد مهارت های اجتماعی را با موفقیت در خانه و مدرسه و سایر محیطهای اجتماعی مدیریت و هدایت نماید . از چرخش مداوم توپ یا گردونه گفت و شنود، کودک به سمت یادگیری چگونگی مصالحه وسازش با دیگران ،تمرین رفتارهای شایسته پیش می رود و تمرین های موجود در این کتاب به پاری او می آیند تا این مهارت را به صورت قدرتهایی فراتر گسترش دهد.
  2. فرزندان نمی توانند یک شبه به مهارت خواندن دست پیدا کنند و شما می دانید که چنین کاری نیازمند صرف وقت و تمرین است. کودکان قبل از این که بتوانند کلمات را یاد بگیرند، باید حروف را آموخته باشند و فراگیری مهارت های اجتماعی نیز درست چنین وضعیتی دارند.درست همانند ساختمان سازی، فرزندتان نیز بلوک های ساختاری تعاملات اجتماعی را گام به گام فرا می گیرد و قطعات مختلف را روی هم سوار می کند.
  3. آنچه اهمیت دارد این است که بدانیم کودکان با شیوه خود و تند بودن یا کند بودن خود یاد می گیرند. بعضی از بچه ها این مهارت ها را به سرعت می آموزند، در حالی که برخی دیگر به زمان بیشتری نیاز دارند. نباید فراموش کنیم که هر گام رو به جلو در طی مسیر را با بیان کلمات تشویق آمیز، در آغوش گرفتن و کف زدن جشن بگیریم. این مراحل و گام های کوچک در گذر زمان به تغییرات منجر می شود.
    مطالب این کتاب به شما کمک می کند تا شانه به شانه با فرزندتان راهی دستیابی به اعتماد به نفس و موفقیت در مقوله مهارت های اجتماعی شوید. این کتاب شامل 50 فعالیت سرگرم کننده و سراسر شوخی و خنده برای دوست یابی، حرف زدن، گوش کردن و درک قوانین اجتماعی است.

 

"<yoastmark

 

اطلاعات بیشتر

وزن 207 g
ابعاد 60 × 90 cm
بررسی خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی

هنوز نقد و بررسی ثبت نشده است.

دسته‌بندی کتاب‌ها

مهارت های اجتماعی (فعالیت هایی برای کودکان)

کتاب مهارت های اجتماعی کودکان(فعالیت های برای کودکان)