حافظه و تمرکز خود را تقویت کنید

25,000 تومان

موجود

  • نویسنده: تونی بازان
  • مترجم: محمد جواد نعمتی
  • طرح جلد: سمیرا قمرخمیرانی
  • انتشارات:پل
  • صفحه آرا: زهرا لطفی
  • تعداد صفحات:

کتاب نقشه های ذهنی برای بچه ها به عنوان یکی از ده کتاب برتر در زمینه ی کتاب های راهنمای مطالعه شناخته شده است.حافظه و تمرکز خود را تقویت کنید.با مقدمه دکتر محمد سیدا مرد برتر حافظه ایرانویژه کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۴ سال
ایده های تونی بازان در مورد مفهوم نقشه های ذهنی برای به خاطر سپردن اطلاعات و داده ها روشی بسیار عالی و کاربردی است و می تواند مشکلات ذهنی را برطرف کند و حتی آنها را تبدیل به نقاط قوت سازد. نقشه های ذهنی برای بچه ها می تواند مشکلات تحصیلی آنها را مانند خوانش پریشی، به راحتی برطرف سازد. تونی بازان به شما نشان می دهد که به خاطر سپردن مطالب با کمک نقشه های ذهنی کاری بسیار آسان و جالب است و چطور می توانید با کمک روش های تقویت حافظه، تمرکز خود را افزایش دهید و به راحتی هر چیزی را که می خواهید به خاطر بسپارید. روش هایی مانند فیلم های ذهنی، قصر ذهنی و در رأس همه آنها، نقشه های ذهنی. این کتاب به بچه ها کمک میکند تا : و بتوانند هر چیزی را برای همیشه به خاطر بسپارند. و نکات، فرمولها و اشکال را به راحتی یاد بگیرند. و تمرکز و انگیزه خود را بالا ببرند. و نام ها، اسامی و مکان ها را به آسانی به ذهن بسپارند. و در شرایط سخت و امتحانی اطلاعات را به یاد بیاورند. و زمان مطالعه خود را کاهش داده و کیفیت آن را افزایش دهند.
به کودکان تان بیاموزید که درست از مغزشان استفاده کنند.این کتاب برای موفقیت دانش آموزان ۱۴ – ۷ ساله در مدارس بسیار مفید است. تونی بازان مبتکر ایده نقشه های ذهنی و بسیاری از روش های نوین تقویت حافظه در دنیاست. او نویسنده ی کتابهای زیادی در مورد ذهن و حافظه و نیز استفاده ی بهینه از نیروهای شگفت انگیز مغزی است. اکنون کتابها و سی دی های آموزشی تونی بازان در بسیاری از سازمان ها، شرکت ها و مراکز آموزشی و تحصیلی به کار گرفته می شوند. آثار این نویسنده ی پر فروش در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا و به ۳۰ زبان مختلف چاپ و منتشر شده است.

 

بررسی خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی

هنوز نقد و بررسی ثبت نشده است.

دسته‌بندی کتاب‌ها

حافظه و تمرکز خود را تقویت کنید